Ballina Etiketimet Logjika

Etiketim: logjika

Afrim Muçiqi: Ku është logjika? Tubimet lejohen, kafiteritë dhe qendrat tregtare...

0
Afrim Muçiqi në emisionin “DPT te Fidani” u shpreh se komuniteti artistik po diskriminohen. Sipas Muciqit të gjitha aktivitet janë lejuar, ndërsa vetëm dasmat jo...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24