Ballina Etiketimet Lodhur

Etiketim: lodhur

Luizi ‘dorëzohet’ para Efit: Jam i lodhur, më beso

0
Duket se ujërat mes çiftit dhe Efit brenda shtëpisë së Big Brother Vip janë qetësuar. Pas përqafimit dhe pendesës së Kiarës, radhën e ka patur...

Luizi i lodhur nga reagimet e Kiarës: Po jep material për...

0
Situata mes çiftit Kiara-Luiz, e nisur këtë të hënë, po fillon gjithnjë e më shumë t’i ngjajë një seriali dramatik. Kemi parë shumë diskutime...

14 arsye pse ju ndiheni gjithmonë të lodhur

0
Mungesa e gjumit nuk është e vetmja gjë që ul energjinë tuaj. Ekzistojnë shumë gjëra të tjera që bëni dhe që nuk bëni gjatë...
Brooklyn Beckham duket në gjendje tejet të lodhur vetëm dy ditë para dasmës së tij

Brooklyn Beckham duket në gjendje tejet të lodhur vetëm dy ditë...

0
Brooklyn Beckham dukej se po ndjente tendosjen e planifikimit të dasmës pasi dukej i lodhur vetëm dy ditë para dasmës së tij dhe Nicola...

8 shenja që tregojnë se jeni të lodhur nga puna

0
Për të shkuar deri tek suksesi rruga kalon përmes vështirësish dhe sakrifica, por kjo nuk do të thotë kurrsesi se duhen prishur balancat. Më poshtë...

Çfarë ndodh jashtë ambienteve të spitalit Infektiv, dy infermierët e lodhur...

0
Emrat të shkruar sipër veshjes mbrojtëse dallohen që larg. Erjoni dhe Bledi janë dy infermierë të Infektivit të cilët prej muajsh janë bashkë me...

E lodhur, por plot shpresë mjekja Najada Como ka një lutje...

0
Shefja e Shrbimit Infektiv, Najada Como ka publikuar një foto shumë ndryshe nga ato që jemi mësuar të shohim shpesh kohët e fundit, të...

Zidane shpërthen në konferencë: Jam lodhur nga ankesat e rivalëve

0
Real Madridi ka marrë një fitore të madhe në udhëtim te Athletic Bilbao me rezultat minimal 0-1. Ndeshja është vendosur nga një penallti e cila...

Ja si të veproni kur ndiheni të lodhur dhe pa energji…

0
Është e natyrshme që çdo individ të kalojë emocione të ndryshme, kur përballet me sfida të reja çdo ditë. Mund të ndodhë që ndërsa...

Ky lëndim i heshtur po bën miliona njerëz të ndjehen të...

0
Shumica e pacientëve të cilët i shoh me lodhje, ankth dhe probleme me kujtesën kanë pasur një lëndim të kokës dikur”, thotë neurologu Johns...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24