Ballina Etiketimet Lodhja

Etiketim: lodhja

Të qenit empatik ju bënë të vuani nga lodhja e veshkave,...

0
Të jesh empatik do të thotë të kesh një ndjeshmëri të veçantë dhe një emocionalitet të jashtëzakonshëm. Perceptimi i ndjenjave dhe gjendjeve shpirtërore të...

Lodhja nga karantina, shkaku se përse është ulur vigjilenca në gjithë...

0
Nëse e gjeni veten që nuk dezinfektoni më duart, nuk duroni maskën, apo jeni zbutur përballë udhëtimeve të panevojshme, nuk jeni vetëm. Ky fenomen...

Lodhja nga karantina, shkaku se përse është ulur vigjilenca në gjithë...

0
Nëse e gjeni veten që nuk dezinfektoni më duart, nuk duroni maskën, apo jeni zbutur përballë udhëtimeve të panevojshme, nuk jeni vetëm. Ky fenomen...

Lodhja nga karantina është e vërtetë! Përse nuk jemi më vigjilentë?

0
Nëse e gjeni veten që nuk dezinfektoni më duart, nuk duroni maskën, apo jeni zbutur përballë udhëtimeve të panevojshme, nuk jeni vetëm. Ky fenomen...

Tovërlani s’shpreson për titull: U vërejt lodhja nga ndeshja e mesjavës

0
Trajneri i Feronikelit, Afrim Tovërlani, ka thënë se përkundër fitores kundër Vushtrrisë, skuadra e tij ishte paksa e lodhur nga ndeshja e mesjavës kundër...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24