fbpx
34 C
Tirana
E premte, 10 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Lleshaj

Etiketim: Lleshaj

Lleshaj: Sot nis zyrtarisht punën ‘Illyrian Guard’! Rritet cilësia, ulet kostoja...

0
TIRANË- Ditën e sotme ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj e ka cilësuar si datën zyrtare të nisjes nga puna zyrtarisht të “Illyrian Guard”, Roja...

Lleshaj inspektim për zbatimin e masave anti-COVID, thirrje qytetarëve: Njoftoni policinë...

0
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj dhe Drejtori i Policisë së Tiranës Rebani Jaupi ditën e sotme kanë dalë në inspektim për zbatimin e masave...

“Masat për luftën anti-kanabis”/ Lleshaj në Peshkopi: Çdo kush që do...

0
Ministri Lleshaj ishte sot në Dibër, së bashku me Drejtorin e Përgjithshëm të Policisë Ardi Veliu dhe Drejtoreshën e IKMT Dallëndyshe Bici. Në këtë...

Covid-19/ Lleshaj: Të respektojmë masat, një tjetër mbyllje do të ishte...

0
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj zhvilloi sot një takim me përfaqësues e të zgjedhur vendorë, për të diskutuar për mbrojtjen e mjedisit, masat kundër...

“Është serioze…”/ Miku i tij me Covid-19, ministri Lleshaj: Nuk e...

0
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka bërë sot një takim në Peshkopi, me përfaqësues e të zgjedhur vendorë, për të diskutuar për mbrojtjen e...

Sandër Lleshaj i del në mbrojtje Besa Shahinit: Ju, ithtarë, viktima...

0
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj i ka dalë në mbrojtje ministres së Arsimit, Besa Shahini në një kohë që ajo po sulmohet për shkak...

Sandër Lleshaj i del në mbrojtje Besa Shahinit: Ju, ithtarë, viktima...

0
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj i ka dalë në mbrojtje ministres së Arsimit, Besa Shahini në një kohë që ajo po sulmohet për shkak...

Lleshaj në Finiq, kërkon minoritarë të hyjnë me Policinë e Shtetit

0
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj zhvilloi një bashkëbisedim me banorët e zonës, ku ishin të pranishëm Prefekti, deputeti, Drejtori i PSH në Finiq. “Kemi një...

Lleshaj: Krimi është nën mesataren e BE-së! Nuk jemi në kohën...

0
Ministri i Brendëshëm Sandër Lleshaj, në fjalën e tij në Kuvend, ka deklaruar se krimi në Shqipëri kë një ulje galopante nga viti në...

Vrasja e shoferit të prokurorit, Lleshaj: Nuk merrem me raste konkrete,...

0
  Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj është përplasur me deputetin e opozitës Halit Valteri gjatë fjalës në Kuvend. Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj deklaroi se nuk...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS