fbpx
21 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Lirohen

Etiketim: lirohen

Protesta tek Teatri Kombëtar, lirohen nga qelia 8 të arrestuarit

0
Janë liruar tetë të arrestuarit për protestën tek Teatri Kombëtar të dielën. Gjykata ka vendosur masën e sigurisë “arrest shtëpie” me afat deri më 3...

Rama: Nga e hëna do të lirohen edhe këto masa

0
Kryeministri Edi Rama në një komunikim live në facebook ka folur në lidhje me rritjen e rasteve në dy ditët e fundit, ku janë...

Rama: Nga e hëna do të lirohen edhe këto masa

0
Kryeministri Edi Rama në një komunikim live në facebook ka folur në lidhje me rritjen e rasteve në dy ditët e fundit, ku janë...

Lirohen papritur porositesi dhe ndihmesi i atentatit ndaj Artan Cukut –...

0
Gjykata ne Greqi ka liruar bashkëpunëtorin e vra.sjes se ish-kryekomisarit Artan Cuku. Shtetasi Kristaq Leci u arrestua në Greqi më datë 12 gusht...

Policia i ndaloi, lirohen te gjithe banoret e Unazes se re...

0
Gjykata e Tiranës ka vendosur që të lirojë të gjithë banorët e Unazës së re të ndaluar nga policia 3 ditë...

U arrestuan për bllokimin e rrugës te “Astiri”, lirohen protestuesit

0
Dhoma Penale e Gjykatës së Tiranës, vendosi masën e detyrimit të paraqitjes për tre banorët e unazës së re, të arrestuar në...

U kapen me helikopter, lirohen tre skafistet shqiptare ne Greqi –...

0
Lihen te lire tre skafistet vlonjte te kapur ne gomonen e pare nga policia greke. Shqiptarët Aleksander Brozi, 25-vjec, Hajri Shehaj...

Operacioni ‘Limit’/ 21 persona ngelin në burg, 3 lirohen. Ja emrat...

0
Janë 21 persona të arrestuar gjatë operacionit ‘Limit’ kundër drogës, të cilët kanë mbetur në ‘arrest me burg’. Tre prej të arrestuarve janë lënë të...