fbpx
23 C
Tirana
E hënë, 10 Gusht, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Lidh

Etiketim: lidh

Policia ka vënë shpërblim për kokën e tij, flet nga arratia...

0
Talo Çela është sot një nga më të kërkuarit e policisë shqiptare. 49-vjeçari nga Elbasani është akuzuar si një nga pjesëmarrësit e grabitjeve të parave...

Kuronte të sëmurët me “bikini”, infermierja ruse lidh kontratën si modele

0
Para disa muajve, foto e një infermiereje në Rusi, e cila kuronte të sëmurët me koronavirus me një veshjet transparente, u bë virale në...

​LDK lidh koalicion me AKR dhe PD në Mitrovicë

0
Lidhja Demokratike e Kosovës, Dega në Mitrovicë, ka nënshkruar sot marrëveshjen e koalicionit me Aleancën Kosova e Re dhe Partinë e Drejtësisë, për paraqitje...

U lidh me largimin nga Juventus, Pjanic thyen heshtjen

0
Miralem Pjanic mund të jetë i lidhur me Barcelonën, Chelsean dhe Paris Saint-Germain, por mesfushori thotë se Juventus janë ‘një familje, një klub i...

Katër kombinime shenjash që s’i lidh asgjë përveç kimisë fizike

0
Duhet të dini se ka kombinime shenjash që nuk kanë asnjë lidhje me njëri tjetrin emocionalisht, por kur vjen puna tek kimia….Vëmendje! Përputhja mes dy...

Sellma e ka “lidh me të fortit”, i komenton faqja 22...

0
Grimerja e njohur Sellma njihet për talentin e saj për grimin, madje ajo ka marrë vëmendjen edhe jashtë trojeve shqiptare shkaku i talentit të...

Sellma e ka “lidh me të fortit”, i komenton faqja 22...

0
Grimerja e njohur Sellma njihet për talentin e saj për grimin, madje ajo ka marrë vëmendjen edhe jashtë trojeve shqiptare shkaku i talentit të...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS