fbpx
5 C
Tirana
Wednesday, April 1, 2020
Ballina Etiketimet Lexuar

Etiketim: lexuar

Mos ndryshoni ngjyrën e flokëve pa e lexuar këtë

0
Në një periudhë në jetën tonë ne të gjithë kemi diskutuar a t’i ngjyrosim flokët a po jo. Gjithsesi, eksperimentimi me ngjyra të flokëve nganjëherë...

Disa nga titujt që nuk duhet t’i humbisni për t’i lexuar...

0
Gjatë këtij viti, bota letrare na ka ofruar shumë tituj të ri në gjuhën shqipe dhe në gjuhën angleze, andaj këta janë disa nga...