fbpx
16 C
Tirana
Saturday, May 30, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Lajmi i fundit

Etiketim: lajmi i fundit

Shuhet familja në Amerikë: Nëna, babai dhe djali humbin jetën si...

0
Një tragjedi familjare ka ndodhur si pasojë e koronavirusit në SHBA, ku kanë humbur jetën nëna, babai dhe djali. Ata po bëheshin gati të festonin...