fbpx
14 C
Tirana
Friday, June 5, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Lajmet e fundit ne top channel sot

Etiketim: lajmet e fundit ne top channel sot

Vrau vajzën dhe dhëndrin/ Habit Osman Shaptafaj: Jam i pafajshëm, kam…

0
Osman Shaptafaj, i cili akuzohet se vrau vajzën bashkë me burrin e saj në Melburn të Australisë, e ka deklaruar veten të pafajshme për...

Greqia shtyn deri në 15 qershor mbylljen e kufijve me Shqipërinë...

0
Qeveria #greke ka shtyrë deri në 15 qershor mbylljen e kufijve me #Shqipërinë. Njoftimi i është dërguar të gjitha pikave kufitare me Shqipërinë. Deri në...