fbpx
14 C
Tirana
Friday, June 5, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Lajmet 14 maj 2020

Etiketim: lajmet 14 maj 2020

Vrau vajzën dhe dhëndrin/ Habit Osman Shaptafaj: Jam i pafajshëm, kam…

0
Osman Shaptafaj, i cili akuzohet se vrau vajzën bashkë me burrin e saj në Melburn të Australisë, e ka deklaruar veten të pafajshme për...