30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Lajme showbizi

Etiketim: lajme showbizi

Pyetjes nëse është i lidhur apo i ndarë nga Keisi, STRESI...

0
Stresi dhe Keisi janë një nga çiftet më të njohur të showbiz-it shqiptar, të cilët disa muaj më parë u tha se ishin ndarë....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS