14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Lajme nga bota shqip

Etiketim: lajme nga bota shqip

Dogji të gjallë 3 fëmijët, dalin pamjet si babai mostër i...

0
Një ngjarje e rëndë shokoi opinion publik në Australi dhe jo vetëm. Një ish-lojtar Regbi në Australi i vuri flakën makinës ku ishte e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS