16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Lajme kryesorert

Etiketim: lajme kryesorert

Shuhet familja në Amerikë: Nëna, babai dhe djali humbin jetën si...

0
Një tragjedi familjare ka ndodhur si pasojë e koronavirusit në SHBA, ku kanë humbur jetën nëna, babai dhe djali. Ata po bëheshin gati të festonin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS