26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Lahen

Etiketim: lahen

“Rrugët e Shqipërisë po lahen me gjak”, thirrja e mikut të...

0
Perlat Sheqeri, shoku i 20-vjeçarit Shkumbin Brati që humbi jetën në një aksident tragjik së bashku me të fejuarën dhe tre persona të tjerë...

Rihapja e transportit publik, Shijaku: Autobusët do lahen çdo ditë, qytetarët...

0
Duke filluar nga dita e nesërme (6 korrik), transporti publik do të rifillojë nga puna pas më shumë se 3 muajve mungesë. Ajo do të...

Maskat prej pëlhure duhet të lahen pas çdo përdorimi

0
Këtu janë tre mënyra të mira për të dezinfektuar maskën tuaj, të konfirmuara nga ekspertët. LAJINI NË LAVATRIÇE Nëse keni makinë larëse dhe tharëse, kjo është...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS