20.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Lagjja

Etiketim: lagjja

Fushë Kosova e lagjja Kalabria pa ujë të pijshëm deri nesër...

0
KRU Prishtina do të ndërpresë furnizimin me ujë të pijshëm nga Impianti i Trajtimit të Ujit në Shkabaj sonte nga ora 22:00 deri nesër...

Për shkak të sëmundjes nuk feston ditëlindjen, 3 vjeçari surprizohet nga...

0
Nashi Stineman, është 3 vjeç, dhe vuan nga një sëmundje e rrallë neuromuskulare e njohur si SMARD, ose atrofi muskulore kurrizore me shqetësim të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS