14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Laçit

Etiketim: Laçit

E harruan në burg/ Vrasjet e Laçit, Gjykata e Kurbinit vendos...

0
Gjykata e Kurbinit ka ndryshuar masën e sigurisë për Kreshnik Tushën, saktësisht nga arrest me burg në arrest shtëpiak. Tusha u arrestua për vrasjet e...

E harrojnë në burg, policia nuk e liron edhe pse kapi...

0
Ky është Eduart Lamaj që pranon se është personi që shfaqet në këto kamera sigurie, teksa hyn i armatosur dhe qëllon për vdekje Bujar...

E harrojnë në burg/ E arrestuan për vrasjet e Laçit, nuk...

0
22-vjeçari Kreshnik Tusha vazhdon të mbahet në burg edhe pse autorët e vërtetë të  vrasjes në Laç janë kapur. Kamerat e sekuestruara tregojnë se...

Misteret e Kishes se Lacit | Fakte Interesante

0
Misteret e Kishes se Lacit | Fakte Interesante

Misteri i Kishes se Lacit qe Cuditi Boten !

0
Misteri i Kishes se Lacit qe Cuditi Boten !

Shehi para Laçit

0
I kënaqur me ecurinë e Kukësit me rikthimin e futbollit pas pandemisë, trajneri i verilindorëve Orges Shehi në faqen e klubit foli për ndeshjen...

“Mëngjes i shenjtë”/ Rama nxjerr pamjet prekëse nga Kisha e Laçit

0
Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që mëngjesin e sotëm të publikojë një video nga  “Kisha e Shna Ndout”, teksa besimtarët katolikë kaluan mbrëmjen e...

Foto/ Trafik i rënduar në hyrje të Laçit

0
Një trafik i rënduar është krijuar në hyrje të qytetit të Laçit. Mësohet se trafiku i rënduar ka ardhur për shkak të numrit të...

Vila: Gati ta nisim me fitore kundër Laçit

0
Teuta ndez “motorët” para rifillimit të kampionatit. Tashmë nuk ka më dyshime, pasi më 3 qershor skuadra do të zbresë në fushë për të...

Dhunoi futbollistet e U-17 te Laçit ne sy te policit, shoqerohet...

0
Një video tronditëse e publikuar dje tregon kushtet skandaloze dhe mënyrën si stërviten fëmijët në klubet e futbollit në Shqipëri. Në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS