27.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Laçin

Etiketim: Laçin

Skënderbeu humbet kapitenin për Laçin

0
Trajneri i Skënderbeut Ilir Daja deklaroi para takimit të nesërm kundër Laçit në kuadër të javës së 29-ë se ekipi duhet të vazhdojë të...

Perroi kthehet ne ‘makth’ per Laçin, permbyt dhjetra shtepi – Lajmi...

0
Të premten gjatë natës uji vërshoi në mënyrë të menjëhershme në shtëpinë e Lek Mërginës dhe për pak minuta vuri në rrezik...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS