24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Laciani dhe papi (ghetto geasy vs marina vjollca) (31 dhjetor 2019)

Etiketim: laciani dhe papi (ghetto geasy vs marina vjollca) (31 dhjetor 2019)

Mes Luanës dhe Marinës, ja cila është goca shembullore dhe cila...

0
E nisën së bashku karrierën në ekran, për t’u ndarë më vonë, në dy televizione konkurrente. Marina dhe Luana Vjollca janë motrat e pandara...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS