16.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Laborator

Etiketim: laborator

A e krijoi njeriu koronavirusin në laborator?!

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Tani prej ditësh,...

Shkencëtarët krijojnë antitrupa që mposhtin coronavirusin në laborator

0
Shkencëtarët krijuan një antitrup monoklonal që mund të mposhtë coronavirusin e ri në laborator, një hap premtues në përpjekjet për të gjetur trajtimin dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS