17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Laborantes

Etiketim: laborantes

Manastirliu tregon sakrificën e laborantes së njohur dhe jep mesazhin e...

0
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka prezantuar laboranten që punon në Institutin e Shëndetit Publik, aty ku bëhen analizat për Covid-19. “Klementina Saliasi prej 20...

Manastirliu tregon sakrificën e laborantes së njohur dhe jep mesazhin e...

0
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka prezantuar laboranten që punon në Institutin e Shëndetit Publik, aty ku bëhen analizat për Covid-19. “Klementina Saliasi prej 20...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS