26.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Labinot Tahiri

Etiketim: Labinot Tahiri

“Mos u dashuro” thotë Labinot Tahiri në këngën e re

“Mos u dashuro” thotë Labinot Tahiri në këngën e re

0
Artisti i mirënjohur shqiptar, Labinot Tahiri ka ardhur me një projekt të ri muzikor.Projekti më i ri nga Labi mban titullin "Mos u dashuro"...
Në fotografinë me bashkëshorten, Labi: Femra është qenia më e ndjeshme në planet, nëse të mallkon…

Në fotografinë me bashkëshorten, Labi: Femra është qenia më e ndjeshme...

0
Këngëtari dhe ish-deputeti nga Ferizaj, Labinot Tahiri, prej vitesh është i martuar me partneren e tij, Hana Jakupin dhe kanë bashkë tre fëmijë.Ai së...
Të famshmit shqiptarë reagojnë për vdekjen e Madeleine Albright

Të famshmit shqiptarë reagojnë për vdekjen e Madeleine Albright

0
Ditën e sotme (e mërkurë) ka ndërruar jetë mikja e madhe e shqiptarëve, Madeleine Albright.Ajo ka vdekur në moshën 84-vjeçare.Familja e të ndjerës ka...
Labi dhuron 5000 euro për Fondin e Sigurisë

Labi dhuron 5000 euro për Fondin e Sigurisë

0
Këngëtari i njohur shqiptar, Labinot Tahiri, është i njohur për dhurimet e tij dhe kauzat sensibilizuese.Së fundmi, ai ka bërë një dhurim prej 5000...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS