14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Labin

Etiketim: Labin

Shyhrete Behluli mbështetë Afrimin dhe Labin për lejimin e mbajtjes së...

0
Edhe këngëtarja Shyhrete Behluli u prononcua në lidhje me organizimin për lejimin e mbajtjes së dasmave para Ministrisë së Shëndetësisë. Behluli tha se unë do të i...

Qumili mbështet Labin për mos anulimin e dasmave

0
Sevdai Radogoshi mbështet Labin për mos anulimin e dasmave. Sevdai Radogoshi i ka dalë në mbrojtje Labit. Ditë më parë ministri Vitia ka marrë vendim për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS