fbpx
23 C
Tirana
E hënë, 10 Gusht, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Kyliet

Etiketim: Kyliet

Avokati i Kyliet kërcënon Forbes

0
Avokati i Kylie Jenner po kërkon tërheqje të deklaratave të Forbes për akuzat se Kylie falsifikoi rrugën e saj drejt statusit së miliarderes. “Ne e...

Ish-i i Kylie-t në një lidhje me sozinë e saj dhe...

0
Para se Kylie të shpallte publikisht lidhjen e saj me Travis Scott, i dashuri i saj prej shumë vitesh ishte reperi Tyga. Lidhja e...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS