fbpx
13 C
Tirana
Friday, April 3, 2020
Ballina Etiketimet Kryesor

Etiketim: kryesor

Nga shpërthimi i bombave vdesin gjashtë civilë në qytetin kryesor në...

0
Tre bomba të njëkohshme vranë të paktën gjashtë civilë të hënën në qytetin verior lindor të Sirisë, Qamishli, sulmi i fundit për të synuar...

Një grua ishte burimi kryesor i informacionit për operacionin kundër Al...

0
Zëvendëspresidenti i SHBA-së Mike Pence ka dhënë detaje të reja në lidhje me operacionin ushtarak amerikan për vrasjen e liderit të Shtetit Islamik. Pence tha...

Ekspertja e marrëdhënieve seksuale tregon shqetësimin kryesor të çifteve

0
Pauline Ryeland terapistja i çifteve për marrdhëniet seksuale ka treguar se cili është shqetësimi kryesor i klientëve. Ajo tha “Gjëja mbizotëruese te gratë është humbja...

Gjermania i thotë ‘Jo’ negociatave/ Mehmetaj: Çfarë justifikimesh do gjejë këtë...

0
Ish-deputetja e LSI-së Kejdi Mehmetaj komenton vendimin e grupeve parlamentare gjermane CDU/CSU dhe SPD për hapjen e negociatave për Shqipërinë me kushte. Përmes një reagimi...

Pjesa më e madhe e Tiranës pa ujë, defekt i rëndë...

0
Ndërmarrja e Ujësjellës Kanalizimeve në Tiranë njoftoi sot qytetarët se mbrëmjen e djeshme, datë 19 shtator 2019, në linjën e transmetimit që shkon nga...