fbpx
13 C
Tirana
Saturday, May 30, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Kronike

Etiketim: kronike

Arbana Osmani shtatzënë, konfirmon që Eduart Grishaj do të bëhet baba!...

0
Kanë lindur të dy në të njëjtën datë, 7 maj dhe sot kanë një arsye më shumë për të festuar… Pasi kanë bërë gëzuar...

Shuhet familja në Amerikë: Nëna, babai dhe djali humbin jetën si...

0
Një tragjedi familjare ka ndodhur si pasojë e koronavirusit në SHBA, ku kanë humbur jetën nëna, babai dhe djali. Ata po bëheshin gati të festonin...

Bashkëshorti i Priyanka Chopra ndihet i vetmuar për shkak të sëmundjes...

0
Muzikanti Nick Jonas u diagnostikua me diabet tip 1 katërmbëdhjetë vjet më parë. Jo për çudi, ai befasoi fansat duke postuar në Instagram se nuk...