fbpx
23 C
Tirana
Tuesday, June 2, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Krizën

Etiketim: krizën

Ish-ministri i PS: Venecia i dha të drejtë Metës, konfirmoi krizën...

0
Ish-ministri socialist, Arben Malaj, në një postim në profilin e tij facebook ka vlerësuar vendimin e Venecias që i ka quajtur kushtetuese qëndrimet e...

Basha në njësinë 5: Shqipëria me krizën më të thellë në...

0
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është takuar sot me bizneset në njësinë administrative numër 5 në Tiranë, ku shprehet se numri i bizneseve...

Meta: Paralajmërimi i BERZH tregon krizën e thellë ekonomike, të rishikohet...

0
Paralajmërimet e fundit të BERZH dhe të institucioneve të tjera ndërkombëtare për ulje ekonomike të Shqipërisë, Presidenti Ilir Meta i shikon jo vetëm shqetësuese...

Milan shfrytëzon krizën, transferon me çmim të lirë yllin holandez

0
Milan po përgatitet të sjellë Memphis Depay nga Lyon për 20 milionë euro, duke përfituar nga rënia e çmimit në tregun e lojtarëve shkaku...

Pse Serbia dhe Maqedonia e Veriut po e kalojnë më lehtë...

0
Serbia dhe Maqedonia e Veriut ndoqën politikën e nxitjes së eksporteve dhe prodhimit, ndërsa Shqipëria u përqendrua te koncesionet, duke mbajtur borxhin e lartë,...

Drejtori sportiv i Leipzig paralajmëron krizën: Do të ketë humbje deri...

0
RB Leipzig pritet të përballet me humbje të mëdha. Derisa Leipzig planifikon të rikthehet në stërvitje gjatë javës tjetër, drejtori sportiv i kësaj skuadre shpreson...

A mund t’iu ndihmojnë të qarat të përballeni me krizën?

0
Ndoshta janë vetëm disa lot, mbase është një rrjedhë e rrëmbyeshme, por mes pasigurisë së pandemisë së koronavirusit, ne të gjithë po qajmë më...

Këshilla për të evituar krizën në çift, kur të dy jetojnë...

0
Çfarë ndodh kur partnerët bashkojnë forcat edhe në biznes? Ata zhvillojnë aftësi përballuese që çdo çift mund t’i vërë në përdorim. Megjithatë, qëndrimi bashkë...

Kandidatja per ambasadore e SHBA-se ne Shqiperi: Do i shtyj lideret...

0
SHBAE nominuara e presidentit të SHBA për ambasadore në Shqipëri, Yuri Kim, foli mbrëmjen e sotme para Komisionit për Politikë të Jashtme...

Basha ben kthese te madhe: Reforma zgjedhore e vetmja zgjidhje per...

0
Kryetari i PD Lulzim Basha e ka cilesuar reformen zgjedhore si te vetmen rruge per zgjidhjen e krizes politike ne vend....