Ballina Etiketimet KLP

Etiketim: KLP

Përparim Kalo, pretendenti kryesor në garën për drejtimin e Këshillit të...

0
Gara për anëtarët dhe drejtimin e Këshillit të Lartë Gjyqësor të Shqipërisë (KLGj) dhe Këshillit të Lartë të Prokurorisë (KLP) ka zbuluar 23 kandidatë...

Flet kreu i ri KLP-së: Së shpejti rezultate kundër korrupsionit të...

0
Alfred Balla kreu i Këshillit të Lartë të Prokurorisë tregoi për "Top Talk" hapat që po ndiqen kundër korrupsionit në vendin tonë.Niveli i korrupsionit...

“KLP shtojcë e PS-së”/Bardhi: A do të jetë SPAK për pushtetin...

0
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi akuzon KLP-në se i ka hapur rrugën për në SPAK prokurorit Alfred Shehu që sipas tij...

“Mbroni interesat e shtetit, kundrejt çdo shkelësi ligjor”, kreu i KLP...

0
Gjatë ditës së sotme, kreu i Këshillit të Lartë të Prokurorisë, z. Gent Ibrahimi, ka zhvilluar një tjetër takim me drejtuesit e prokurorive të...

Nga caktimet e përkohshme të prokurorëve tek verifikimi i kandidatëve nga...

0
KLP vijoi sot me mbledhjen online teksa ka marrë vendime lidhur me disa çëshje të institucionit dhe të organeve të tjera të drejtësisë. Në...

KLP zhvillon mbledhje online, emërohen disa kryetarë të përkohshëm të Prokurorive...

0
Këshilli i Lartë i Prokurorisë do të zhvillojë nesër një mbledhje online, ku pritet që të emërohen dy drejtues të përkohëshëm të dy prokurorive...

KLP mblidhet on line, emërohet unanimisht si prokurore në SPAK, Manjola...

0
Në kushtet e distancimit social, si rezultat i pandemisë COVID19, është mbajtur gjatë paradites së sotme përmes platformës on-line, mbledhja e 63-të e Këshillit...

Mbledhja e KLP, ja çfarë vendimesh u morën

0
Sot është mbajtur mbledhja plenare e radhës e Këshillit të Lartë të Prokurorisë përmes platformës on-line në kuadër të masave të marra si pasojë...

Zgjerohet ekipi i SPAK/ KLP zgjedh tre prokurorët e rinj

0
Këshilli i Lartë i Prokurorisë është mbledhur ditën e sotme në seancë plenare përmes platformës on-line, ku Komisioni i Posaçëm për vlerësimin e kandidatëve...

Detaje nga mbledhja, KLP zyrtarizon kandidate per Prokuror te Pergjithshem –...

0
Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka miratuar në mbledhjen e radhës e emrat e kandidatëve për Prokuror të Përgjithshëm të cilët...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24