fbpx
16 C
Tirana
Saturday, May 30, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Kina genjeu shifrat koronavirusit

Etiketim: kina genjeu shifrat koronavirusit

Shuhet familja në Amerikë: Nëna, babai dhe djali humbin jetën si...

0
Një tragjedi familjare ka ndodhur si pasojë e koronavirusit në SHBA, ku kanë humbur jetën nëna, babai dhe djali. Ata po bëheshin gati të festonin...