fbpx
34 C
Tirana
E premte, 10 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Kiligramët

Etiketim: kiligramët

Femra e cila qante kur shikonte ‘tulat’ në pasqyrë i humbet...

0
Femra e cila thotë se qante kur shikonte veten në pasqyrë, ka humbur gjysmën e peshës së trupit për vetëm një vit dhe tani...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS