fbpx
16 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Këtij

Etiketim: këtij

As nuk e kishim menduar ndonjëherë tendencën e verës së këtij...

0
Maskat janë bërë pjesë e pandarë e përditshmërisë së gjithkujt dhe aksidentalisht u kthyen në një trend. Ndryshe nga trendet e tjera të modës,...

“Populli është drobitur nga zhagitja 30-vjeçare”, Tritan Kalo apel të fortë:...

0
Mjeku i njohur infeksionist, Tritan Kalo me një mesazh të fortë në adresë të politikës së vendit, thekson se populli është “drobitur nga zhagitja...

Kate qau në dasmën mbretërore për shkak të këtij debati që...

0
Meghan dhe Harry u martuan në maj të 2018-ës dhe prej momentit që Meghan hyri në familjen mbretërore është përfolur se ajo nuk shkonte...

Rinisja e Premier Ligës në dyshim, karantinohen edhe dy lojtarë të...

0
Vazhdojnë telashet në klubin e Watfordit teksa klubet përgatiten për rifillimin e futbollit në ishull, transmeton Insporti. Ndonëse nuk jam bërë publik emrat, dy lojtarë...

Serie A mund të mbyllet sipas këtij modeli

0
Kampionati italian është në mesin e kampionateve të pezulluar nga COVID-19. Ditëve të fundit ka pasur shumë bisedime për rikthimin e tij mes institucioneve...

Rriten frikshëm rastet e të infektuarve me COVID-19, epidemiologu zbulon çfarë...

0
Epidemiologu i ISHP, Artan Simaku tha për rubrikën ”Opinion” se rritja e sotme e rasteve me COVID-19 në Shqipëri nuk ka asgjë për t’u...

Ava Max do këndojë kolonën zanore të këtij filmi të animuar

0
Ava Max ka paralajmëruar bashkëpunimin e ri. Ava Max është shumë e angazhuar rreth punimit të këngëve të reja, ndërsa pritet që shumë shpejt ta...

Samsung Galaxy Note 20 pritet të vijë në gusht të këtij...

0
Çdo vit, ka disa modele të reja të telefonave për të cilët të gjithë emocionohemi – një prej tyre është Galaxy Note. Nga Note...

Totti: Dua të bëhem agjent i këtij lojtari

0
Legjenda e Romës, Francesco Totti thotë se pëlqen jashtëzakonisht shumë mesfushorin e Brescias, Sandro Tonali, duke pranuar se do të donte të bëhej agjenti...

Inter dëshiron transferimin e përhershëm të këtij lojtari

0
Skuadra e Interit e dëshiron transferimin e përhershëm të një lojtari. Inter janë të prirë të bëjnë transferimin e përhershëm të Victor Moses, pasi marrëveshja...