Ballina Etiketimet Këmbim

Etiketim: këmbim

Nën hetim mjeku i spitalit të Durrësit/ Mori para në këmbim...

0
Një mjek i spitalit të Durrësit, me detyrë Teknik gjaku i cili ka marrë para nga një paciente në këmbim të transfuzionit të gjakut...

Zbulohet e vërteta…Ja çfarë mori Erdogan në këmbim për heqjen e...

0
Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan, asnjëherë nuk jep një „po“ pa pasur dicka tjetër në këmbim. Edhe për heqjen e vetos për anëtarësimin e...

Këmbimi valutor për ditën e diel, 30 janar 2022

0
Këmbimi Valutor 30/1/2022 Valuta Blihet Shitet EUR 120.6 121.2 USD 108 108.7 GBP 144.2 145.3 CHF 115.7 116.6   /abc24.al/

Arrestohet polici në Kavajë, 4000 euro në këmbim të mos arrestimit

0
Është arrestuar ditën e sotme një punonjës policie me detyrë specialist i hetimit të Krimeve në Kavajë. Punonjësi i policisë Ilir Dizdari është arrestuar...

I kërkonin seks një femre në këmbim të makinës së sekuestruar,...

0
Dy efektivë të Policisë Rrugore në Tiranë kanë rënë në pranga. Ata akuzohen se në këmbim të dorëzimit të automjetit të sekuestruar në pronësi...

Favore seksuale në këmbim të makinës, dalin emrat e dy policëve...

0
Autoritetet në vend kanë njoftuar sot arrestimin e 2 policëve rrugorë me akuzën “Shpërdorim detyre”. Dy policët janë identifikuar si Laurenc Duda dhe Henrik...

Arrestohen dy policë rrugorë, i kërkonin seks një femre në këmbim...

0
Tiranë – SPAK dhe SHÇBA ndalojnë 2 punonjës të Policisë Rrugore për shpërdorim detyre Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, (SPAK)...

Seks në këmbim të kalimit ilegal në Greqi/ Skandali në doganën...

0
Pas publikimit të skandalit në emisionin “Fiks Fare”, ku një punonjës i Policisë së Shtetit, me detyrë në pikën e kalimit kufitar në Kakavi,...

Skandali në “Fiks Fare”/ Polici “manjak” në Kakavijë: Seks në këmbim...

0
“Fiks Fare” denoncoi mbrëmjen e së hënës një punonjës të Policisë së Shtetit, me detyrë në pikën e kalimit kufitar në Kakavi, Gjirokastër, i...

Hapet përsëri çështja Neymar, PSG e dëshiron këtë lojtar në këmbim

0
Barcelona nuk dyshon aspak te aftësitë e jashtëzakonshme të Osman Dembele, por dëmtimet e shpeshta dhe karakteri fëminor i shfaqur deri tani e kanë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24