fbpx
11 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Kapjes

Etiketim: kapjes

Ish-sulmuesi arrestohet në operacionin e kapjes së 1 ton kokainë

0
Ish-sulmuesi i Real Madridit është arrestuar dhe marrë në pyetje nga policia në lidhje me rolin e tij në një operacion kontrabande të kokainës....

Vlore pas kapjes se vellezerve Basho, arrestohen disa persona, pritet konferencenga...

0
Mesditën e djeshme, në qytetin bregdetar mbërritën edhe forca policore nga Tirana, për të ndihmuar në kapjen e personave të tjerë...

Vendimi për Tahirin, Nishani: Prova më e fortë e kapjes së...

0
Ish-presidenti Bujar Nishani ka komentuar në një status të gjatë në facebook, vendimin e dhënë mbrëmjes e së enjtes nga gjykata e krimeve të...