fbpx
11 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Kaos

Etiketim: kaos

Kaos

0
Ishte e qartë që diçka do të ndodhte dhe të hënën shpërtheu. Skuadra e parë e Rajo Vajekanos vendosi që të stërvitej në shtëpi...

Lavezzi, kaos me drita të kuqe: Tentativë zhvatjeje me sfond seksual

0
“Ezequiel Lavezzi ka denoncuar tentativat e zhvatjes me sfond seksual që i janë bërë atij dhe të dashurës së tij të re, Natalia Borges....

Premier League në kaos, fajin e kanë futbollistët

0
Alarmi Coronavirus po fillon të zbutet në Angli, edhe pse rastet vazhdojnë të jenë shqetësues. Drejtuesit e futbollit britanik vlerësojnë mundësinë e rifillimit të...

Gjuroviqi tregon se si e prishën festën e Zvezdës shqiptarët e...

0
Prapaskenat e vitit 1988! Ndeshja Prishtina dhe Çeliku i Zenicës, atëkohë që u zhvillua me 12 qershor të vitit 1988 në stadiumin e kryeqytetit...

Kaos në Rio de Janeiro, festa përfundon në përplasje të dhunshme

0
Përleshjet shpërthuen në qytetin brazilian të Rio de Janeiro ndërsa policia luftoi me tifozët e futbollit të cilët festonin fitoren e ekipit të tyre...

Përsëri kaos në rrugët e Hong Kongut, protestat nuk ndalen

0
Në një tubim të paautorizuar antiqeveritar në Hong Kong, policia sot përdori gaz lotsjellës për të shpërndarë protestuesit në një lagje turistike, gjë që...

Termet dhe permbytje, kaos ne Japoni

0
Te shumta kane qene problematikat e shkaktuara nga fatkeqesia natytore ne Japoni. Pasi tajfuni “Hagibis” goditi Japoninë, së paku 19 njerëz...