9.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Jetosh

Etiketim: jetosh

Anëtari i PD vendos në pozitë zv-ministrin: Si do të jetosh...

0
Rritja e çmimeve për familjet shqiptare ka sjellë një debat të ashpër mbrëmjen e djeshme. Anëtari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Dorian Teliti,...

Të jetosh mes dhunës dhe frikës/ Njihuni me historinë e Luljetës,...

0
Luljeta prej 20 vitesh përballet me një situatë pa zgjidhje që e ka bërë atë të jetojë mes dhunës dhe me frikë të vazhdueshme....

FOTO/ Të jetosh në një bunker, çifti rrëfen eksperiencën e pazakontë…

0
Një çift në Spanjë ka zbuluar se kanë shtatë vite që jetojnë në një bunker. Laura Davides dhe Dave Buchanan, të dy 55-vjeç, jetojnë...

Fjalitë që ndihmojnë të jetosh me optimizëm

0
Menaxhimi i emocioneve negative nuk është gjithmonë i lehtë. Askush nuk na mësoi se si ta bënim atë. Në fakt, ne synojmë të bëjmë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS