6.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Jetoja

Etiketim: jetoja

‘Nuk doja të jetoja’, Katy Perry flet për betejën me depresionin

0
Katy Perry është hapur në lidhje me betejën e saj me depresionin, duke pranuar se u bë aq e keq sa nuk mund ta...

Nëna ime më mësoi gjithçka, por jo të jetoja pa të

0
Gjithçka. Nëna ime më mësoi gjithçka. Të eci. Kur isha e vogël dhe kisha frikë të hidhja hapat e parë. Pastaj më mësoi të vrapoja, kur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS