9.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Jetimë

Etiketim: jetimë

La jetime 4 fëmijë, dalin detajet e reja mbi 39-vjecarin ...

0
Në qytetin e Elbasanit ditën e sotme është qëlluar për vdekje një 39-vjecar i dentifikuar si Emiliano Ramazani . Sipas burimeve, Ramazani ishte baba i...

Pesë jetimë kërkojnë ndihmë/ Nëna nuk i ushqen dot me bukë

0
Dava Dizdari është vetëm 36 vjeçe dhe po rrit e vetme pa kushtet minimale pesë fëmijët e saj jetim pasi bashkëshorti i ka vdekur. ...

Ahmed Kalaja: Shoqatat islamike mbulojnë me bursë 35 mijë jetimë

0
Në studion e emisionit “Shqipëria Live” drejtuar nga dyshja e moderatorëve Flori Gjini dhe Erjona Rusi, ishte i ftuar imami i xhamisë “Dine Hoxha”,...

Mbetën jetimë para shumë vitesh, gjyshja heroinë kujdeset për dy nipërit...

0
Programi “Dua të të bëj të lumtur” mbylli puntatën e mbrëmjes së sotme me historinë e një gjysheje heroinë e cila prej vitesh kujdesej...

Gazetari numeron mbi 20 femije shqiptare te mbetur ne Siri, shumica...

0
Nga Flamur Vezaj “Alvinet” shqiptare qe kane mbetur ne Siri!##Femijet Eva dhe Endri Dumani, Fatime e Esma Hasanaj, Enes Kaca, Dojna...

La pas 3 fëmijë jetimë, detaje të dhimbshme nga mbytja e...

0
Palombarët kanë nxjerrë trupat e pajetë të nënës dhe vajzës së saj, të cilat humbën jetën tragjikisht pak minuta më parë në rezervuarin e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS