1.5 C
Tirana
E martë, 29 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Jesy

Etiketim: Jesy

Jesy Nelson shumë e nxehtë mbi tavolinë

0
Jesy Nelson shfaqi edhe një tjetër moment të nxehtë në Instagram të mërkurën pas ndarjes nga i dashuri i saj Chris Hughes. 28 vjeqarja ishte...

Jesy sërish me foto të ‘nxehta’

0
Ajo ka treguar figurën e saj përrallore në mediat sociale Dhe Jesy Nelson përsëri të dielën ka ngritur pulsin kur u shfaq me një palë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS