8.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Jeshil

Etiketim: jeshil

“Jeshil, te kuq dhe blu”, ja si dekonspirohet policia në “Telegram”

0
Nëpërmjet një grupi të krijuar në “Telegram” shoferët sinjalizohen për prezencën e radarëve në rrugë, sakaq numri i aksidenteve në rrugë është ulur. Aventurierët për...

Mos harroni! Çaji jeshil është mjaft i dobishëm për peshën

0
Çaji jeshil, një përbërës natyral, që është bërë majft popullor vitet e fundit për shkak të vetive të tij dobësuese, po përdoret gjithmonë e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS