9.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Jepte

Etiketim: jepte

Negociatat për Presidentin e ri, çfarë këshille do i jepte opozitës...

0
Pyetje: Ju keni pasur një rol proaktiv ndaj opozitës, në kushtet e negociatave për presidentin e ri çfarë këshillash keni për opozitën?Presidenti Ilir Meta: Nuk kam...

U jepte kredi të interesuarve, por lekët i merrte vetë! Arrestohet...

0
Policia e Fierit ka arrestuar një 31-vjeçar me inicialet E. B, i shpallur në kërkim pasi akuzohet për veprat penale “Vjedhje duke shpërdoruar detyrën”...

17 vjecarja tha se i jepte kokainë, e detyronte të bënte...

0
“Me vajzën kisha lidhje dashurore dhe nuk e kam shfrytëzuar asnjëherë për prostitucion”, kjo ka qenë dëshmia që ka dhënë në Gjykatë 23-vjeçari Alket...

Ajo i jepte cdo dite para, por nje dite ai u...

0
Ajo i jepte cdo dite para, por nje dite ai u zhduk. 14 vite me vone...

Nje minator i jepte cdo dite per te ngrene nje miu,...

0
Nje minator i jepte cdo dite per te ngrene nje miu, por nje dite ky mi...

Dumoshi: Vokrri na jepte shpresë për një Kosovë më të mirë

0
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, e ka kujtuar Fadil Vokrrin, në dyvjetorin e vdekjes së tij, si personin që i jepte...

“Do më jepte 200 mijë…”! Zbardhet dëshmia e oficerit të sigurisë...

0
“Gentian Malindi do më paguante 200 mijë lekë për ndihmën që do t’i jepja në Port. Ai më kërkoi ta ndihmoja për të nxjerrë...

“Kam bërë zërin e Agronit, lekët do mi jepte Salianji”/ Alizoti...

0
Fredi Alizoti, i cili dyshohet se është personi që luan rolin e zërit të Agron Xhafajt, në audio-përgjimin e publikuar kohë më parë nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS