8.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Jensen Ackles

Etiketim: Jensen Ackles

Aktori i “Supernatural” Jared Padalecki përfshihet në një aksident me makinë, Jensen Ackles: Ai ë…

Aktori i “Supernatural” Jared Padalecki përfshihet në një aksident me makinë,...

0
Jared Padalecki është "me fat që është gjallë", thotë miku dhe aktori Jensen Ackles.Të dielën (24 prill), ndërsa fliste në Konventat Zyrtare Supernatyrore të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS