9.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Jennifer Hudson

Etiketim: Jennifer Hudson

Jennifer Hudson fituesja kryesore në “NAACP Image Awards”

Jennifer Hudson fituesja kryesore në “NAACP Image Awards”

0
Çmimet NAACP Image 2022, të cilat nderojnë arritjet e njerëzve me ngjyrë në kulturë dhe argëtim, u prezantuan të shtunën (24 shkurt).Jennifer Hudson ishte...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS