22.5 C
Tirana
E enjte, 21 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Jeniffer

Etiketim: Jeniffer

Jeniffer Lopez mbush 51 vjet, Rita Ora i uron ditëlindjen me...

0
Vitet vetëm një numër për divën. Jennifer Lopez është njëra prej këngëtareve dhe aktoreve që ka inspiruar gjenerata të tëra në këto sfera. Diva ka mbushur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS