19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Jehovaj

Etiketim: Jehovaj

Vajza kishte dy javë që kishte vdekur, nëna priste që të...

0
Detaje tronditëse janë zbuluar nga ngjarja e rëndë që është në Tiranë ditën e sotme ku nënë dhe bijë janë gjetur të vdekura në...

Tronditës/ Vajza kishte dy javë që kishte vdekur, nëna priste që...

0
Detaje tronditëse janë zbuluar nga ngjarja e rëndë që është në Tiranë ditën e sotme ku nënë dhe bijë janë gjetur të vdekura në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS