18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Jehona Dreshaj

Etiketim: Jehona Dreshaj

Çfarë vitaminash po merr Jehona Dreshaj në Itali?

Çfarë vitaminash po merr Jehona Dreshaj në Itali?

0
Modelja dhe influencierja e rrjeteve sociale, Jehona Dreshaj ka disa javë që është kthyer në Europë.E këtu modelja nga malësia shqiptare e Malit të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS