28.5 C
Tirana
E hënë, 29 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Jehon

Etiketim: jehon

“Financial Times” i bën jehonë mjeshtërisë së gatimit në Shqipëri

0
"Ndërsa hija e komunizmit vazhdon të zbehet në Shqipëri, një brez i ri kuzhinierësh po rizbulon trashëgiminë gastronomike të vendit dhe potencialin e tij". Kështu...

Mediat ndërkombëtare jehonë krizës energjitike në Shqipëri: Qeveria ka urdhëruar fikjen...

0
Mediat ndërkombëtare i kanë bërë jehonë masave të marra nga qeveria shqiptare në lidhje me menaxhimin e krizës energjitike.Reuters shkruan se Shqipëria ka urdhëruar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS