19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Jeff Hovenier

Etiketim: Jeff Hovenier

Ambasadori amerikan, Jeff Hovenier takohet me ministrin Çeku

Ambasadori amerikan, Jeff Hovenier takohet me ministrin Çeku

0
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Jeff Hovenier, është pritur në takim nga ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Hajrulla Çeku.Hovenier...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS