17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Jazz

Etiketim: Jazz

Vdes këngëtarja e Jazz muzikës Annie Ross në moshën 89 vjeçare

0
  Këngëtarja e xhazit Annie Ross ka vdekur në moshën 89 vjeç. Annie gëzoi një karrierë të gjatë si interpretuese në skenë dhe si aktore e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS