9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet JayZ

Etiketim: JayZ

​“Made in America”/ Jay-Z anulon koncertin e tij të përvitshëm

0
“Made in America” nuk do të mbahet këtë vit, kanë bërë të ditur përfaqësues të Jay-Z. Festivali i përvitshëm i organizuar nga kompania e reperit...

Jay-Z financon një reklamë të veçantë në nder të George Floyd

0
Në nder të George Floyd, reperi amerikan Jay-Z ka nxjerrë në gazeta një reklamë. Reklama, e cila u nda në Instagram nga agjensia e reperit...

AC Milan dhe Jay-Z me koncert bamirësie për luftën kundër COVID19

0
Një klub historik dhe një legjendë e rap do të bëhen bashkë. AC Milan njofton në faqen zyrtare se mbrëmjen e sotme së bashku me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS