19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Jay

Etiketim: Jay

Pas duetit me Luana Vjollcën, Jay Santos do bashkëpunoj me tjetër...

0
Një tjetër këngëtare e njohur në trojet shqiptare do të punoj me artistin e njohur Jay Santos. Pas duetit të Jay Santos me Luana Vjollcën...

Kështu do të titullohet projekti i Luanës me Jay Santos

0
Dyshja kanë zbuluar një detaj të rëndësishëm lidhur me këngën e re. Luana Vjollca dhe këngëtari nga latin Jay Santos janë në përfundim të projektit...

Capital T sjell projektin “Money” në duet me reperin britanik, Jay...

0
Capital T publikoi këngën e dytë të albumit “Skulpturë”. Capital T këto ditë ka filluar publikimin e këngëve të albumi të tij të ri me...

Koronavirusi anulon edhe festivalin e Jay Z

0
Legjenda 50 vjeçe e hip-hopit Jay Z, ka vendosur të anulojë festivalin “Made in America” që do të mbahej nga 5 deri 6 shtator...

Paditen Beyonce dhe Jay Z

0
Artistja xhamajkane ka paditur dyshen për “Black Effect”. Beyoncé Knowles Carter dhe burri i saj Jay-Z po akuzohen se nuk i dhanë autorësi artistes xhamajkane...

E bija hapave të Beyonces dhe Jay Z

0
Vajza po ndjek rrugën e prindërve. Vajza e Jay Z dhe Beyonces e cila ka emrin Blue Ivy Carte ka marrë çmimin e saj të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS