18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Javore

Etiketim: javore

FOTO/ Fitoi betejën 7 javore me kancerin, momenti kur vogëlushi katër...

0
Një djalë katër vjeçar në Britaninë e Madhe dhe babai i tij më në fund janë ribashkuar me pjesën tjetër të familjes, pasi vogëlushi...

Paditet qeveria britanike, kompanitë ajrore kundër vendimit për karantinën 2 javore

0
British Airways, EasyJet dhe Ryanair kanë ndërmarrë një aksion ligjor kundër qeverisë britanike, për planin që parashikon vendosjen në karantinë të pjesës më të...

Ibrahimovic “ateron” në Milano, e pret karantina dy javore

0
Milani rigjen Zlatan Ibrahimovicin. Gjiganti suedez zbarkoi në Malpensa rreth orës 19:35 dhe u nis menjëherë për në qendrën sportive të kuqezinjve, ku do...

Kërkesat javore të papunësisë në SHBA rriten më shumë sesa pritej

0
Numri i amerikanëve që paraqesin aplikime për përfitime të papunësisë u rrit pak më shumë sesa pritej javën e kaluar, por tendenca e kërkesave...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS